Cara Delevingne w klipie z Ritą Orą!

Pojawiła się na wideo do kawałka 'Facemelt'

Cara Delevingne jest jedną z najpopularniejszych ostatnio modelek. Pojawia się nie tylko w kampaniach reklamowych (ostatnio Burberry) czy na sesjach zdjęciowych, ale też na wybiegach. A oprócz tego wolne chwile spędza ze słynnymi kumpelami – Rihanną oraz Ritą Orą! Dziewczyny wystąpiły na promo wyprodukowanym przez cenionego fotografa Rankina we współpracy z telewizją Hunger TV. W prowokacyjnym teledysku Rita i Cara są skąpo ubrane w obcisłe, sexy ciuchy, i śpiewają słowa piosenki Ory, ‘Facemelt’.

Klip możecie zobaczyć TUTAJ

Dziewczyny są najlepszymi przyjaciółkami i trzymają się razem do tego stopnia, że w którymś momencie posądzono je nawet o romans! Rita Ora jednak randkuje ostatnio z Calvinem Harrisem… Tymczasem swoją przyjaciółkę Carę najwyraźniej chce wciągnąć w swój muzyczny świat. Delevingne przyznała kiedyś, że bardzo chciałaby być muzykiem. Może więc występ z Ritą w jej teledysku to pierwszy krok w tym kierunku?

Delevingne podobno ma już na oku raper 50 Centa, z którym mogłaby zaśpiewać, a wtedy, jak stwierdził informator, ‘mógłby zrobić z niej jedną z największych gwiazd na świecie’. Z kolei 50 Cent był cytowany w magazynach plotkarskich, mówiąc podobno: ‘Jeśli to jest kierunek, w którym ona chce iść, mogę sprawić, że oboje nieźle na tym zarobimy. Następnym razem jak będzie w Nowym Jorku, zamierzam spróbować i umówić się z nią na biznesową kolację – bo teraz jest jej czas’.

Jak myślicie, Cara sprawdziłaby się jako piosenkarka?

Czwartek, 16. Maja 2013

fb custom audience

adform