Kristen i Rob znowu się rozstaną?

Pattinson spędził urodziny bez swojej dziewczyny...

Czyżby znowu kłopoty w idealnym związku Kristen Stewart z Robertem Pattinsonem? Rob niedawno obchodził swoje 27 urodziny i wszystko wskazuje na to, że Kristen nie była wtedy przy nim! Podobno ostro się pokłócili i kiedy Rob pojechał świętować, Kristen była w domu swojej przyjaciółki, gdzie chodziła w tę i z powrotem, bardzo długo rozmawiając z kimś przez telefon i paląc papierosy jednego za drugim… Wyglądała na bardzo zdenerwowaną, silnie gestykulowała i sprawiała wrażenie, jakby usiłowała coś komuś wytłumaczyć. Była sfrustrowana i bardzo rozemocjonowana… Jak skończyła rozmowę, razem z przyjaciółką pojechały do innego z przyjaciół, ale koniec końców spędziły jeszcze 45 minut, rozmawiając w samochodzie…

Co prawda niedawne doniesienia o tej parze twierdziły, że Rob i Kristen planują zakup romantycznego domu w górach, jednak w obecnej sytuacji trudno stwierdzić, którym plotkom warto wierzyć.

Trzeba jednak przyznać, że do niedawna nic nie wskazywało na to, że Rob i Kristen mogą borykać się z jakimiś problemami w związku. Po tym, jak wrócili do siebie, a Pattinson wrócił z Australii, gdzie pracował na planie filmu ‘The Rover’, para stała się niemal nierozłączna. Byli widywani na festiwalach, koncertach i wypadach na miasto ze znajomymi, a świadkowie zgodnie twierdzili, że okazywali sobie dużo ciepła i wyglądali na totalnie zakochanych.

Czwartek, 16. Maja 2013

fb custom audience

adform