Ke$ha miała... myśli samobójcze

Nie mogła się pozbierać po seks-aferze

Ke$ha ujawniła ostatnio, że w 2010 roku, po tym jak do netu wyciekły seks-fotki przedstawiające podobno ją i jej byłego chłopaka, miała myśli samobójcze. Podczas wywiadu dla magazynu Rolling Stone piosenkarka opowiedziała o całym skandalu. Przyznała m.in., że nawet nie jest pewna, czy to faktycznie były jej zdjęcia. ‘Nawet nie wiem, czy to byłam ja na tym zdjęciu. Nie pamiętam tej sytuacji…’ – powiedziała, dodając, że ‘nie jest striptizerką’.

Ke$ha przyznała też, że bardzo źle zniosła aferę – kompletnie się załamała i pierwszy raz w życiu miała myśli samobójcze. ‘Nawet nigdy nie myślałam o samobójstwie przed tą całą sprawą. Czemu miałabym się posunąć do czegoś takiego? Nie, ale po tym przez trzy dni nie zmrużyłam oka’ – wyznała. ‘Miałam halucynacje z braku snu, dlatego mój lekarz dał mi leki przeciwlękowe. To wciąż jest codzienna walka’.

Dzwonię do mojego menadżera każdego dnia, pytając, czy są dzisiaj jakieś negatywne newsy na mój temat’ – dodała. No cóż… najważniejsze, że koniec końców poradziła sobie z tą sprawą!

*Oglądajcie Ke$hę w programie ‘Ke$ha My Crazy Beautiful Life’ – 3 odcinek już w niedzielę o godz. 21:00 na naszej antenie! *

Czwartek, 16. Maja 2013

fb custom audience

adform