Britney Spears chce córeczkę!

Marzy o siostrze dla swoich dwóch synków

Ostatnio w jednym z wywiadów Britney Spears przyznała, że nadal myśli o powiększeniu rodizny! Kiedy rozmowa z prowadzącym rozmowę zeszła na chwilę na jego córkę, Britney sama powiedziała: ‘Ooo, ja chcę dziewczynkę!’. Prowadzący, Mario Lopez, zapytał więc, czy faktycznie chciałaby jeszcze mieć córkę, na co odparła krótko i konkretnie: ‘Tak!’.
Brit ma już dwóch synów ze swoim byłym mężem Kevinem Federline’em: 6-letniego Jaydena i 7-letniego Seana. Uważa jednak, że przydałoby im się towarzystwo małej siostrzyczki! Brit z okazji dnia matki wrzuciła niedawno wspólną fotkę z synkami, podpisując ją: ‘Mam najsłodszych chłopaków na świecie! Mam nadzieję, że wszyscy mieliście tak miły dzień matki, jak ja’.

Najwyraźniej jednak Spears spełnia się w roli mamy i dlatego marzy o powiększeniu rodziny. Być może faktycznie planuje kolejnego malucha – tym razem ze swoim kolejnym facetem, Davidem Lucado! Niedawno w mediach pojawiły się plotki, że para się zaręczyła. Co prawda Spears dopiero co rozstała się ze swoim narzeczonym Jasonem Trawickiem, a z Davidem oficjalnie są razem zaledwie od lutego tego roku, ale kto wie…

Brit opowiedziała też trochę o swoich synkach i ich ewentualnej karierze. ‘Lubią zwracać na siebie uwagę, więc prawdopodobnie daliby sobie radę w świetle reflektorów. Na razie idziemy w tę stronę małymi kroczkami, ale są już małymi komikami, więc zobaczymy’ – przyznała.

Co myślicie o Britney w roli mamy? Pasuje do niej?

Piątek, 17. Maja 2013

fb custom audience

adform