Biebs i Selena wystąpią na jednej imprezie!

Każde z nich zaśpiewa podczas Billboard Music Awards

Gala Billboard Music Awards odbędzie się już w najbliższą niedzielę, a imprezę uświetnią między innymi występy Justina Biebera i Seleny Gomez! W świetle ostatnich plotek dotyczących tych dwojga, może być naprawdę ciekawie… Chociaż Sel zerwała z Biebsem kilka miesięcy temu i początkowo w ogóle ze sobą nie gadali, to ostatnio ich relacje znacznie się poprawiły. Fani jednak nie do końca wiedzą, co o tym myśleć, bo co prawda byli widziani razem, a Justin wrzucił do netu ich wspólne zdjęcie, ale z kolei Sel w niedawnym wywiadzie dała jasno do zrozumienia, że jest wolna i chętnie umówiłaby się z kimś na randkę.

Jak to będzie wyglądało podczas niedzielnej gali? Wiemy, że Biebs zaśpiewa swój romantyczny kawałek ‘Take You’, opowiadający o zdobywaniu dziewczyny, którą uwielbia. Być może więc to jest jego plan na odzyskanie serca swojej eks…

Z kolei jeden z informatorów twierdzi, że Sel po prostu nie była zadowolona ze sposobu, w jaki traktował ją Biebs po tym, jak pogodzili się w Norwegii. ‘Selena poczuła się jak łatwa zdobycz, bo po tym, jak do niego wróciła, Justin wrócił do swoich dawnych zagrywek, ignorując jej telefony itd. Powiedziała że jest wolna w wywiadzie, żeby przypomnieć mu, że jest jego księżniczką, którą musi szanować. Czy stara się wzbudzić w nim zazdrość? Jasne, że tak. Musi się poczuć pożądana, albo zakończy to po raz kolejny’.

Jak myślicie – Justin będzie umiał sprostać wymaganiom Seleny?

Piątek, 17. Maja 2013

fb custom audience

adform