Demi Lovato zostanie mamą?

Marzy o tym, aby założyć rodzinę!

Demi Lovato ma 20 lat i ogromne sukcesy na koncie – od dziecięcej gwiazdy, poprzez grę w produkcjach Disneya, aż do obecnej pozycji w muzyce pop (jeden z najsilniejszych wokali!). Co zamierza postawić sobie za kolejny cel? Demi w wywiadzie zaskoczyła nas, wyznając, że jej największym celem jest… założenie rodziny!

Pracowałam od ósmego roku życia, a na pierwszy casting poszłam w wieku 5 lat i wtedy też zaczęłam przygodę z modelingiem – więc ciężko pracowałam całe swoje życie. Koniec końców, tak, chcę być muzykiem i mam wiele celów, ale największym z nich jest posiadanie rodziny’ – powiedziała Demi.

W ciągu ostatnich sześciu lat Lovato wydała cztery albumy, w tym ostatni, ‘Demi’, miał swoją premierę kilka dni temu. Ma także za sobą pięć tras koncertowych, a niedługo pojawi się ponownie jako jurorka w amerykańskiej edycji programu X Factor… Trzeba więc przyznać, że faktycznie nie może narzekać na brak zajęć. Jednak czy posiadanie dzieci pozwoli jej odpocząć? Chociaż to raczej wątpliwe, to Demi już od pewnego czasu zapowiada, że być może kiedyś zamarzy jej się nawet kilkuletnia przerwa od show-biznesu…

Co o tym myślicie, Demi faktycznie powinna zrobić sobie przerwę od muzyki?

Piątek, 17. Maja 2013

fb custom audience

adform