Kto najlepiej wyglądał podczas Billboard Music Awards?

Zobacz fotki gwiazd na czerwonym dywanie

Chociaż na gali Billboard Music Awards chodziło głównie o nagrodzenie tych wykonawców, które w minionym roku zyskały największą popularność, to przecież każda impreza z gwiazdami w roli głównej musi przerodzić się w małe targowisko próżności! Nie inaczej było tym razem – na uroczystości Billboard Music Awards gwiazdy chętnie pozowały na czerwonym (a właściwie niebieskim) dywanie. Kto zaprezentował się najlepiej, a kto zaliczył wpadkę?

Selena Gomez wybrała oryginalną sukienkę od Versacego – długa, biała kiecka zwróciła uwagę wszystkich swoimi rozcięciami oraz obszyciami w jaskrawych kolorach. Taylor Swift postawiła na klasyczną elegancję i włożyła niebieską sukienkę od Zahira Murada, która odsłoniła jej długie, zgrabne nogi. Trochę kontrowersji wzbudziła Ke$ha, która tym razem zamiast szokować, wybrała czarną sukienkę Givenchy – jednak jej skromny makijaż, gładka fryzura i strój niezbyt dopasowany do figury sprawił, że nie prezentowała się najkorzystniej…

Z kolei Miley Cyrus odniosła kolejny sukces, przez wiele osób zostając uznana za najlepiej ubraną gwiazdę gali. Miley wybrała jednoczęściowy, biało-czarny kostium w szachownicę, obszyty koronką. Prezentowała się w nim bardzo oryginalnie, lecz z klasą.

A wam które stylizacje spodobały się najbardziej?

Poniedziałek, 20. Maja 2013

fb custom audience

adform