Nowy singiel Miley Cyrus

Już wiemy, kiedy premiera!

Podczas ostatniej gali rozdania nagród Billboard Music Awards* Miley Cyrus* pojawiła się na scenie jako zapowiadająca jedną z nagród. Przy okazji wyjawiła swoim fanom, kiedy będzie miała miejsce premiera jej najnowszego singla! Kawałek ‘*We Can’t Stop*’ ukaże się 3 czerwca.

Fani nie mogą się już doczekać nowego krążka Miley, na razie jednak Cyrus wyjawia wszystkie szczegóły bardzo stopniowo. W wywiadzie radiowym wyznała, że w jej głównym singlu wystąpi prawdopodobnie również Snoop Lion (który wspólnie z nią nagrał też kawałek ‘Ashtrays & Heartbreaks). Nie wiadomo jednak, czy ostatecznie to właśnie w numerze ’We Can’t Stop’ usłyszymy Snoopa, choć tytuł sugeruje, że piosenkę prawdopodobnie wykonuje więcej niż jedna osoba.

Miley nie ujawniła też jeszcze daty premiery nowego albumu. Wiemy, że trafiła do studia nagraniowego razem z takimi producentami i artystami, jak Hit-Boy, Pharrel, Mac Miller czy Tyler, The Creator. Podobno także Miley brzmi dużo dojrzalej na tym albumie, a przede wszystkim postanowiła poeksperymentować z nowymi dla niej brzmieniami.

Jak myślicie, czego możemy się spodziewać po nowej muzyce Miley?

Poniedziałek, 20. Maja 2013

fb custom audience

adform