Kristen Stewart nie wychodzi z domu?

Podobno aktorka jest 'w strasznym nastroju'...

Jaki jest obecnie status związku Kristen Stewart z Robertem Pattinsonem? Chociaż do niedawna ci dwoje wydawali się być szczęśliwsi niż kiedykolwiek wcześniej, wszystko wskazuje na to, że ostatnio znów się rozstali! On momentu 27. urodzin Roba wszystko zaczęło się między nimi komplikować, a teraz podobno Kristen jest tak załamana, że nawet nie wychodzi z domu…

Według jednego z informatorów, Stewart jest wstrząśnięta niespodziewanym rozstaniem z Pattinsonem i reaguje na rozstanie podobnie, jak wielu ludzi – zaszywając się w domu, z dala od życia publicznego. ‘Kristen jest w strasznym nastroju’ – twierdzi informator. ‘Już od pewnego czasu było oczywiste, że im się nie układa’.

Jednak od momentu rozstania aktorka podobno zamknęła się w sobie i odmawia wyjścia z domu, za to otacza się przyjaciółmi niemal 24 godziny na dobę, by nie zostawać sama. Podobno w obecnej sytuacji to właśnie jedynie przyjaciele stanowią dla niej jakiekolwiek oparcie.

Bunkrowanie się w domu wprawdzie nie brzmi jak najzdrowszy sposób na życie, ale jej gwałtowny spadek nastroju może mieć związek z typem ich relacji: ‘wszystko albo nic’. ‘Po raz kolejny przeszli od spędzania wspólnie każdej sekundy do nagłego rozstania’ – stwierdza informator.

Cóż… pozostaje nam mieć nadzieję, że Kristen szybko przypomni sobie, jak radziła sobie z tęsknotą za Robem, gdy ten był w Australii – Stewart spędzała wtedy mnóstwo czasu z przyjaciółmi, imprezując i dobrze się bawiąc, co pozwoliło jej się oderwać i nie popadać w depresję…

Jak myślicie, tym razem to już naprawdę koniec?

Poniedziałek, 20. Maja 2013

fb custom audience

adform