Amerykański X Factor:

Wiemy, kto będzie jurorem w kolejnej edycji!

Od pewnego czasu wiedzieliśmy już, że w kolejnej edycji amerykańskiego X Factora obok Simona Cowella usiądzie Demi Lovato. Nadal jednak do obsadzenia pozostały dwa pozostałe fotele jurorów… Od momentu, gdy sędziowie z drugiej edycji, Britney Spears i L.A. Reid, oficjalnie ogłosili, że nie pojawią się w kolejnych sezonach, fani programu ścigali się w domysłach, kto mógłby zająć ich miejsce. Sama Demi Lovato sugerowała, że chętnie widziałaby obok siebie… Lady Gagę. Jako potencjalnych kandydatów wymieniano także Ne-Yo i Cheryl Cole. Teraz wreszcie wiemy, że do ekipy ostatecznie dołączą Kelly Rowland i Paulina Rubio!

Demi nie ukrywała też, że jest bardzo podjarana udziałem w kolejnej edycji X Factora: ‘Jestem bardzo podekscytowana powrotem do X Factora jako sędzia i mentor. Poprzedni sezon był niewiarygodnym doświadczeniem i mnóstwo radości dało mi rozwijanie relacji z osobami z ekipy oraz z zawodnikami’ – wyznała. Co ciekawe, sam Simon Cowell również nie krył radości z faktu, że znowu będzie pracować z Demi!

Nie mógłbym być szczęśliwszy, że Demi chce wrócić w tym roku. Ona jest supergwiazdą jedyną w swoim rodzaju i była fantastyczną mentorką w zeszłym roku. Nawet jeśli potrafi być naprawdę, naprawdę irytująca – naprawdę wspaniale mi się z nią pracowało, podobnie jak artystom. Cieszę się tym bardziej, że w tym czasie będzie miała też trasę koncertową!’ – oznajmił Cowell.

Trzeci sezon programu ruszy jesienią tego roku.

Co myślicie o takim składzie jury?

Wtorek, 21. Maja 2013

fb custom audience

adform