Rihanna nic nie czuje do Chrisa?

Życzy mu szczęścia z Karrueche...

To już koniec ich związku na dobre? Wszystko wskazuje na to, że tak, a Rihanna już nic nie czuje do Chrisa Browna. Informator z jej bliskiego otoczenia udzielił niedawno wywiadu, w którym przytacza słowa Barbadoski. Riri miała podobno powiedzieć, że jeśli Chris wróci do swojej eks, Karrueche Tran, to jego sprawa, a ona życzy mu jak najlepiej. ‘Sam nawarzył sobie piwa, ale ona ma nadzieję, że jest teraz szczęśliwy. Nie ma do niego żalu, życzy mu jak najlepiej, zawsze’ – twierdzi informator.

Rihanna podobno nie pielęgnuje w sobie żadnych negatywnych emocji na temat Chrisa i Karrueche, bo postanowiła ruszyć naprzód ze swoim życiem i chciałaby, żeby oni zrobili to samo. Trzeba przyznać, że Riri miała ułatwione zadanie, jeśli o to chodzi – podczas niedzielnej gali Billboard odniosła spory sukces, zgarniając aż trzy nagrody! Statuetki w wielu różnych kategoriach przyznawane były na podstawie popularności, więc nagrody dla Barbadoski to dowód, że wciąż jest na topie!

Rihanna może więc spokojnie rzucić się w wir pracy ze sporą szansą na to, że nawet nie będzie miała zbyt wiele czasu na rozpamiętywanie nieudanego związku…

Wtorek, 21. Maja 2013

fb custom audience

adform