Jay-Z i Drake razem w studiu?

Znowu krążą plotki o ich duecie!

Jay-Z i Drake wywołali kolejną falę plotek na temat swojej współpracy muzycznej. Pojawili się na wspólnej fotce ze studia nagraniowego… Zdjęcie na Instagram wrzucił Lenny S. wraz z komentarzem: ‘Uwaga: prosimy, uważajcie na muzykę, nad którą właśnie pracujemy!’.

Oczywiście żaden z nich nie udzielił żadnego oficjalnego komentarza do całej sytuacji, więc nie wiadomo, dlaczego pojawili się razem w studiu. Fani jednak od razu zaczęli spekulować, że raperzy zdecydowali się nagrywać wspólnie nową muzykę.

Na razie wiemy jedynie, że Drake ostro pracuje nad swoim trzecim longplayem, ‘Nothing Was The Same’. Jego premiera zaplanowana jest jeszcze na ten rok, ale nie podano dokładnej daty. Najprawdopodobniej jednak w skład krążka wejdą kawałki ‘Started from the Bottom’ i krótki ‘5am in Toronto’.

Oprócz tego Drake był widziany niedawno na planie ‘Anchorman: The Legend Continues’ w Nowym Jorku. Okazuje się, że spośród raperów nie tylko Kanye West dostał tam niewielką rolę do zagrania, lecz także Drake, który paradował po planie komedii w skórzanej kurtce i afro…

Z kolei Jay-Z miał teraz sporo roboty przy soundtracku do głośnego filmu ‘Wielki Gatsby’. Reżyser Baz Luhrmann to właśnie jemu powierzył niełatwe zadanie dopilnowania, by dawne brzmienia z lat 30. ubiegłego wieku udało się połączyć ze współczesnymi rytmami!

Jak myślicie, Jay-Z i Drake nagrają wspólne numery?

Wtorek, 21. Maja 2013

fb custom audience

adform