Leonardo DiCaprio dostał kosza?

Próbował poderwać Carę Delevingne!

Cara Delevingne jest obecnie jedną z najpopularniejszych modelek na świecie. Jest na topie nie tylko w świecie mody, ale też wśród gwiazd i celebrytów, ma nawet na koncie mały epizod filmowy, a marzy o karierze aktorskiej. Wygląda jednak na to, że nie dała się pochłonąć światkowi show-biznesu! Chociaż jej najlepszą kumpelą jest Rita Ora, a randkowała m.in. z Harrym Stylesem, Delevingne kreuje się na niedostępną laskę, nie ma problemu z odmawianiem i nie każdemu udaje się do niej zbliżyć.* Ostatnio dała kosza samemu… Leonardo DiCaprio!*

Najwyraźniej sława, wypchane konto bankowe, nominacje do Oscara i miliony fanek czasem mogą nie wystarczyć, by zaprosić upatrzoną dziewczynę na kolację! Podczas afterparty na festiwalu w Cannes DiCaprio podobno przez cały wieczór usiłował poderwać Carę. ‘Zazwyczaj jedyne, co Leo musi zrobić, to spojrzeć na dziewczynę – one wtedy padają mu do stóp. Ale nie Cara. Spędził cały wieczór uganiając się za nią, a ona mu się praktycznie wymykała. Rozmawiali i zaprosił ją na imprezę w jego apartamencie. Wymienili się numerami i to by było na tyle’ – mówi informator, będący świadkiem całej sytuacji.
Delevingne zlekceważyła zaproszenie Leonardo na prywatne przyjęcie z okazji premierowego pokazu ‘Wielkiego Gatsby’ego’, a jako powód uznała zbyt dużą różnicę wieku między nimi. Spójrzmy prawdzie w oczy: uznała, że Leo jest dla niej za stary! Nie spodobało jej się też, że był zbyt pewny siebie.

Auć… Możemy się założyć, że jeden z największych aktorów świata raczej się tego nie spodziewał, prawda?

Środa, 22. Maja 2013

fb custom audience

adform