Avril Lavigne zaśpiewa 'Bad Girl'...

...wspólnie z Marilynem Mansonem

Avril Lavigne wyznała nam niedawno w wywiadzie, że na swoim zbliżającym się, piątym już albumie wydobywa na światło dzienne swoją ‘złą stronę’. W kawałku ‘Bad Girl’ występuje wspólnie z Marilynem Mansonem i to właśnie on podobno pomógł jej odnaleźć w sobie i w swojej muzyce prawdziwy mrok! Jednak okazuje się, że pomysł z zaproszeniem Mansona do współpracy narodził się w ostatniej chwili.

Siedziałam tam i myślałam, że Manson byłby idealny do tego kawałka, więc napisałam do niego i stwierdził, że przyjdzie i przesłucha tę piosenkę. Więc przyszedł o 4 nad ranem… Tak, to była jedna z tych nocy’ – wyznała Lavigne.

Chociaż ich duet może się wydawać zaskakujący, tak naprawdę ci dwoje przyjaźnią się już od dawna – Avril pierwszy raz spotkała Mansona, gdy przyszła na jego koncert, mając 18 lat. I okazuje się, że to właśnie on jest odpowiedzialny za wygolony bok na głowie Avril, czyli jej zeszłoroczną fryzurę!

‘__Chciałam ogolić sobie jedną część głowy już od pewnego czasu i zaplatałam warkocz po jednej stronie, tak żeby wyglądało prawie, jakby bok był wygolony. I potem, pewnej nocy, to było w trakcie mojej przygody z Francją. (…) Siedzieliśmy na backstage’u i piliśmy drinki z jego zespołem i nagle stwierdziłam: ogólmy moją głowę. Jestem gotowa; zróbmy to!__’.

Oprócz Mansona na płycie Avril pojawi się także wokalista Nickleback, Chad Kroeger, który prywatnie jest jej narzeczonym, a już niedługo zostanie jej mężem!

Jesteście ciekawi, jak Avril wypadnie w mroczniejszych klimatach?

Czwartek, 23. Maja 2013

fb custom audience

adform