Brad i Angie nie chcą kręcić sexy scen?

Nie mogą znieść myśli o całowaniu kogoś innego!

Brad Pitt i Angelina Jolie poznali się w 2005 roku na planie filmu ‘Mr & Mrs. Smith’, w którym zagrali główne role. Musieli tam nakręcić kilka naprawdę gorących scen i prawdopodobnie to właśnie wtedy po raz pierwszy między nimi zaiskrzyło! Problem w tym, że Pitt był wtedy mężem Jennifer Aniston… Chociaż od momentu rozwodu nie ukrywał podczas wywiadów, że to małżeństwo nie było udane, a dla niego był to najgorszy i najbardziej depresyjny okres w życiu, to wygląda na to, że tym razem – w związku z Angeliną – nie chce nawet ryzykować. Łączy ich bardzo silna więź, a oni sami na wszelkie sposoby starają się ją jeszcze wzmacniać.

Właśnie dlatego postanowili podobno nie występować w scenach erotycznych! Stwierdzili, że nie chcą wskakiwać do łóżka z nikim innym, nawet jeśli miałoby to być jedynie na potrzeby filmu. Ponoć nie mogą znieść nawet myśli o całowaniu kogoś innego… Wieloletni przyjaciel Brada, Frank Pollaro twierdzi, że to jest jeden z sekretów powodzenia ich ośmioletniego już związku!

Niedawno w wyjątkowo szczerym wywiadzie Brad przyznał, że ‘nie mógłby być szczęśliwszy’ niż teraz, gdy jest w relacji z Angie i ma z nią sześcioro dzieci. Wypowiadał się też ostatnio w sprawie mastektomii Jolie, która dzięki usunięciu piersi zminimalizowała ryzyko zachorowania na raka piersi. Brad był tym bardzo poruszony, ale i dumny z żony, a sama Angelina, opowiadając o swoich doświadczeniach związanych z zabiegiem, zaznaczała, że wiele siły dodało jej wsparcie ze strony partnera.

Czwartek, 23. Maja 2013

fb custom audience

adform