Lubisz śmigać w dobrych butach?

Biegaj po mieście z klasą - sprawdź nowe Reeboki!

Moda na lata ’80 i ’90 wróciła z wielkim hukiem i od pewnego czasu dosłownie wszędzie możecie zauważyć nawiązania do tamtych lat. Wszystko zaczęło się od muzyki, za którą – jak zwykle – poszły inne dziedziny, takie jak design czy moda. Nikogo więc już nie dziwi widok oldschoolowych ciuchów i butów na polskich ulicach.

Również Reebok wraca do starej szkoły! Projektanci serii Reebok Classic postanowili w tym sezonie ożywić klasyczne i najciekawsze modele butów, co zaowocowało fajnymi reedycjami oldschoolowych modeli, jak np. słynne GL 6000 i ERS 1500. Pierwsze z nich ujrzały światło dzienne w 1985 roku i od razu uzyskały prestiżowy status wśród tych, którzy bieganie traktowali serio – głównie za sprawą swojej ekstremalnej wytrzymałości i ogromnej wygody. Technologie zastosowane w GL 6000 ułatwiają utrzymanie równowagi i wspomagają wybicie, zaś oldschoolowy design powoduje, że nie są to typowe buty tylko do biegania, a najprawdziwsze stylowe miejskie obuwie. Model jest dostępny w trzech klasycznych kolorystykach: niebieskiej, czerwonej i czarnej.

Model ERS 1500 (skrót od Energy Return System) to perfekcyjne połączenie największych atutów sneakersów – maksymalny komfort i wygoda razem z rewelacyjnym designem sprawiają, że buty sprawdzają się świetnie nie tylko w biegu, ale również na mieście!

Model GL600 dostępny jest w sklepie Reebok w Galerii Krakowskiej oraz online na www.bludshop.com. Z kolei ERS 1500 można kupić w sklepach Reebok w Arkadii, Galerii Łódzkiej, Silesia City Center (Katowice), Galerii Malta (Poznań), Galerii Kazimierz (Kraków), Galerii Dominikańskiej (Wrocław), Focus Mall (Zielona Góra) oraz online na "www.runcolors.pl ":http://www.runcolors.pl/pl/home-page

Polecamy!

Piątek, 24. Maja 2013

fb custom audience

adform