Ryan Gosling WYGWIZDANY!

A w zasadzie... jego film "Tylko Bóg wybacza"

Wszyscy wiele sobie obiecywali po nowym filmie z udziałem Ryana Goslinga ‘Tylko Bóg wybacza’, który miał swoją premierę na tegorocznym festiwalu w Cannes. Niestety – już na pierwszym pokazie film został bezlitośnie wygwizdany! Jest aż tak słaby?

Publiczność była zawiedziona poziomem filmu Nicholasa Windinga Refna, reżysera słynnego ‘Drive’. Nie brakowało także głosów pełnych oburzenia -* ‘Tylko Bóg wybacza’ to film bardzo brutalny i pełny przemocy, co wielu uznało za przesadę*…

Nudny, bezsensowny, obrzydliwy’ – takich opinii o filmie nie brakowało. Widzowie wygwizdali nowe dzieło Refna z udziałem seksownego Ryana – historia porucznika policji i gangstera, którzy mierzą swoje siły w zawodach tajskigo boksu okazała się niewypałem… Nie wiadomo, jak na miażdżącą krytykę zareagował sam Gosling – na festiwalu podczas pokazu po prostu się nie pojawił. Czyżby wstydził się filmu?

Polska premiera ‘Tylko Bóg wybacza’ odbędzie się 14 czerwca. Chcecie się wybrać obejrzeć Ryana w nowym filmie, czy takie recenzje (i gwizdy!) Was zniechęciły?

Piątek, 24. Maja 2013

fb custom audience

adform