Katy Perry doradziła Pattinsonowi zerwanie?

Podobno to właśnie dlatego zostawił Kristen Stewart!

Co prawda już mówiono o tym, że najprawdopodobniej Katy Perry miała swój udział w rozstaniu Roberta Pattinsona i Kristen Stewart. Para przez pewien czas była wręcz nierozłączna i wszyscy fani byli przekonani, że ich uczucie rozkwita, jak jeszcze nigdy wcześniej. Okazało się, że niestety, było wprost odwrotnie, a ich relacja nie przetrwa kolejnych problemów. Rob nie był w stanie odzyskać zaufania do Kristen po jej zdradzie, miał też dosyć jej egoistycznych i kapryśnych zachowań. Podobno przyłapał ją też na tym, że wciąż utrzymuje kontakt z Ruperem Sandersem, z którym go zdradziła! Według plotek Kristen również była zazdrosna – właśnie o Katy Perry i jej przyjaźń z Robem, i właśnie to przeważyło szalę, przez co ostatecznie się rozstali.

Wygląda jednak na to, że nie poszło o samą przyjaźń między Katy a Robem. Podobno Perry od początku była sceptyczna co do tego związku i wprost doradzała Pattinsonowi, by zerwał ze swoją dziewczyną! ‘Katy powiedziała Robowi, że nie sądzi, by ich relacja była w stanie przetrwać skandal ze zdradą’ – powiedział jeden z informatorów. ‘__Dodała, że __[Robert] zasługuje na coś więcej niż osoba, która rozbija rodzinę’.

Z drugiej strony, trudno wyobrazić sobie, że Robert zakończył ten trzyletni, intensywny związek tylko z powodu sugestii swojej przyjaciółki. Wydaje się więc jednak, że tym dwojgu musiało się już nie układać z wielu powodów i od dawna…

A wy jak myślicie? Katy Perry rzeczywiście mogła mieć wpływ na ich rozstanie?

Poniedziałek, 27. Maja 2013

fb custom audience

adform