Beyoncé w Polsce dała czadu!

W sobotę pokazała polskim fanom niezapomniane show...

Beyoncé w miniony weekend odwiedziła po raz pierwszy nasz kraj! 25 maja zaśpiewała koncert w ramach festiwalu Orange Warsaw na Stadionie Narodowym w Warszawie. O jej występie już od pewnego czasu mówiło się jako o największym muzycznym wydarzeniu tego roku w Polsce, ale dopiero teraz wiemy, że te opinie raczej nie były przesadzone!

Publiczność dopisała nie tylko pod względem frekwencji, lecz także reagowania na wszystko, co się działo na scenie. Bey zmieniała kreacje, co za każdym razem wzbudzało aplauz. Oprócz tego na scenie towarzyszyli jej tancerze oraz iluminacje wizualizacje w tle.
Show Queen B. trwało około dwóch godzin, w trakcie których wykonała większość swoich największych hitów. Rozpoczęła od ‘Run The World (Girls)’, a potem rozemocjonowani fani usłyszeli m.in. ‘Crazy In Love’, ‘Irreplaceable’, ‘Single Ladies’ czy ‘Baby Boy’.

Oprócz śpiewu, Bey oczywiście wykonywała też układy choreograficzne, które były nie mniej ważną częścią całego występu. Pod koniec zeszła ze sceny, żeby uścisnąć dłoń i wręczyć autografy nielicznym szczęściarzom, którzy stali tuż pod sceną. Fani również mieli dla Bey niespodziankę i podczas piosenki ‘Halo’ unieśli niebieskie balony.

Po koncercie większość fanów była zachwycona, wielu twierdziło też, że był to najlepszy koncert w ich życiu. I faktycznie, wygląda na to, że nie było się do czego przyczepić, a sama Bey również była zadowolona z przebiegu show i żywych reakcji publiczności. Beyoncé na końcu podziękowała wszystkim swoim fanom i zapowiedziała, że jeszcze nas kiedyś odwiedzi. Trzymamy za słowo!

A wy – byliście tam? Jak wam się podobało?

Poniedziałek, 27. Maja 2013

fb custom audience

adform