Selena i Biebs oficjalnie razem...

...ale tylko na okres próbny?

Znajomi Seleny Gomez i Justina Biebera potwierdzili po raz kolejny, że para znowu jest razem! Chociaż ci dwoje mają za sobą już burzliwą historię związku, przez ostatnich parę miesięcy wyglądało na to, że to już naprawdę koniec. Od kilku tygodni jednak pojawiło się coraz więcej podejrzeń, że Sel postanowiła dać swojemu eks kolejną szansę. Teraz okazuje się, że chociaż faktycznie znowu są parą, to… tylko na okres próbny!

Justin i Selena randkują ze sobą, ale bardzo zwolnili tempo’ – przyznał informator jednego z portali netowych. ‘Wracając do siebie tym razem, mają już za sobą kilka lat doświadczenia i traktują tę relację o wiele bardziej dojrzale. Teraz wiedzą, jaka jest stawka’ – dodał. Selena jego zdaniem bardzo pilnuje, by nie dać się ponieść emocjom, bo boi się, że znowu zostanie ze złamanym sercem.

‘Kiedy pierwszy raz zaczynali się spotykać, było wspaniale, ale byli też zbyt młodzi i to było dla nich za wiele. Nie wiedzieli nawet, czym jest miłość, a [Selena] miała mętlik w głowie’ – stwierdził.

Gomez podobno postanowiła uczyć się na błędach. Jednak chociaż ma już za sobą trudny czas po rozstaniu z Justinem, to wciąż pamięta tę niezbyt przyjemną lekcję od życia…

Jak wam się wydaje, Sel i Biebs pasują do siebie?

Wtorek, 28. Maja 2013

fb custom audience

adform