Jennifer Lawrence ma psychofana?

Ktoś nękał ją prześladuje!

Według ostatnich doniesień, aresztowano stalkera nękającego Jennifer Lawrence i jej rodzinę. Psychofan prześladował ponoć przede wszystkim brata aktorki, z którym kontaktował się ponad 200 razy, próbując zbliżyć się do Jennifer. 23-letni Kanadyjczyk, Zhao Han Cong, został zatrzymany w areszcie, aby można było przeprowadzić badania psychiatryczne i ustalić, czy sprawa przeciwko niemu może być kontynuowana.

Po tym, jak kilkaset razy usiłował skontaktować się z jej bratem, Cong przyleciał do Louisville w stanie Kentucky, gdzie mieszka rodzina Lawrence… Początkowo kontaktował się z bratem Jen, Blaine’em, prosząc go o skontaktowanie z jego siostrą, by mógł ją ‘chronić’. Odnosił się przy tym m.in. do zamachów bombowych w Bostonie. Później nawet oskarżył Blaine’a o ‘narażenie siostry na niebezpieczeństwo, bo przecież była w Bostonie przed zamachami’. Podobno także określił siebie samego jako jej ‘męża na całe życie’.

Ostatecznie stalker został aresztowany po tym, jak sam wybrał się na policję, by tam… zapytać o adres matki Jennifer. Po trzygodzinnym przesłuchaniu został zabrany do szpitala w celu oceny psychiatrycznej.

Niby nie jest tajemnicą, że sława ma zarówno dobre, jak i złe strony, ale jednak takie historie zawsze są trochę przerażające… nie sądzicie?

Wtorek, 28. Maja 2013

fb custom audience

adform