Fani witają 30 Seconds To Mars

Dołącz do wielkiej akcji!

Jak pewnie już wiecie, na tegorocznym Impact Festival w Warszawie wystąpi zespół 30 Seconds To Mars. Autorzy hitu ‘Up In The Air’ wystąpią 5 czerwca na Lotnisku Bemowo.* Z tej okazji fani organizują specjalną akcję, która wydarzy się podczas koncertu*. O co chodzi? Przeczytajcie info, które dostaliśmy od organizatorów, a wszystkiego się dowiecie:

AKCJE NA KONCERT 30 SECONDS TO MARS NA IMPACT FESTIVAL!

1. Kolorowa kropka na wzór okładki LLF+D! – http://oi49.tinypic.com/24y7jlz.jpg
Instrukcja obsługi: drukujemy i kolorujemy, lub wypełniamy kolorem na komputerze i drukujemy od razu kolorowe. Format A4. Kolory najlepiej, żeby były zbliżone do tych z okładki, jest z czego wybrać Kto może, robi kilka i dzieli się z niewtajemniczonymi sąsiadami. Podnosimy do góry na… Up In The Air . P.S. Można wydrukować kropkę z drugiej strony kartki z “Welcome Home”, będzie mniej noszenia. (Tylko uważać przy kolorowaniu, żeby nie przebiło – flamastry wtedy odpadają.)

2. Kartki A4 z ‘WELCOME HOME’ na pierwszej piosence http://img713.imageshack.us/img713/6889/welcomehomeu.jpg
Drukujemy wzór ile razy możemy, (najlepiej na drugiej stronie kartki z kropką ), dzielimy się kartką z biedakami, którzy o którzy o akcji zapomnieli/ nie wiedzieli, na pierwszej piosence, zaraz po wyjściu chłopaków na scenę wyjmujemy, podnosimy wysooooko do góry i czekamy na uśmiechy naszych Batonów.

Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji!

Wtorek, 28. Maja 2013

fb custom audience

adform