Rihanna krytykuje Beyoncé

Nie podoba jej się styl Queen B!

Wszystko wskazuje na to, że Rihanna właśnie zjechała Beyoncé w sieci – jednak zrobiła to wyjątkowo subtelnie. Na Instagramie ‘zalajkowała’ fotkę-cytat, który najprawdopodobniej krytykował Bey za jej imidż samozwańczej królowej – oczywiście nie wprost…

Cytat pochodził od Shirley Manson, wokalistki zespołu Garbage: ‘Wielu celebrytów chce jedynie pieniędzy, sławy, władzy, drogich samochodów, domów na całym świecie i pokłonów od innych ludzi. Jak dla mnie, to jest okropne zachowanie’. I chociaż oczywiście nigdzie nie wspomniano tutaj Beyoncé, to nie byłby to pierwszy raz, gdy Queen B jest krytykowana w związku ze swoją królewską stylizacją (w której występuje na wideo promującym jej trasę koncertową), a także tekstem piosenki ‘Bow Down / I Benn On’. Nie byłby też to pierwszy przypadek, gdy to właśnie Shirley krytykuje Beyoncé! A o Bey ostatnio sporo się mówi za sprawą jej trasy koncertowej, a także nowych singli i plotek o zbliżającym się nowym krążku. Dlatego wiele wskazuje na to, że Manson miała na myśli właśnie ją.

Niedawno wypowiedziała się też o niej, komentując decyzję o zakazaniu przez Beyoncé fotografowania jej, by uniknąć niekorzystnych ujęć: ‘__Kto wie, jakie były jej motywacje, ale jestem trochę zaskoczona, próbując choćby zacząć rozumieć, jakim cudem ktoś o niepowstrzymanej sile, niezwykła artystka, obdarzona niezwykłym powerem businesswoman i gwiazda odnosząca same sukcesy pozwoliła samej sobie, by popaść w panikę z powodu tego, co media uznały za ’niekorzystne zdjęcie’__’.

Jak myślicie, Riri w ten subtelny sposób zdissowała Beyoncé i jej ostatni imidż, czy to po prostu wielkie nieporozumienie?

Wtorek, 28. Maja 2013

fb custom audience

adform