Will Smith krytykuje Kardashianów...

...za ich obsesję na punkcie sławy

Chociaż jego syn Jaden lubi ekscentryczną rodzinkę Kardashianów, Will Smith zdecydowanie nie jest ich fanem! W niedawnym wywiadzie, którego udzielał wspólnie z synem, dość dobitnie dał do zrozumienia, co o nich myśli. Gdy 14-letni Jaden został zapytany, czy to prawda, że coś go łączy z Kylie Jenner, próbował zacząć swoją odpowiedź od słów ‘próbuję zrozumieć…’, ale jego ojciec mu przerwał! ‘On nigdy nie musiał radzić sobie z pytaniami takimi, jak to’ – dodał w stronę prowadzącego wywiad.

Cóż, zostawmy Kardashianów. Może mógłbyś po prostu…’ – odparł ten ostatni, próbując zmienić temat, ale nie udało mu się, bo Will postanowił powiedzieć światu, co myśli o Kardashianach.

Nasze życie, nasz dom, nasze relacje biznesowe – celem tego wszystkiego jest dla każdego z nas kreowanie czegoś w sposób, który przynosi nam szczęście. Sława jest praktycznie nieistotnym produktem ubocznym tego, co tak naprawdę staramy się osiągnąć. Próbujemy dać światu rzeczy wielkie, próbujemy mieć przy tym świetną zabawę i staramy się stać się najdoskonalszymi wersjami samych siebie w trakcie robienia rzeczy, które kochamy. Dlatego idea sławy oraz wykorzystywania w tym celu mediów i dyrygowania nimi jest nam obca i mniej niż pożądana’.

Auć… Najwyraźniej, chociaż niewiele rzeczy jest w stanie wkurzyć Willa, Kardashianowie wyjątkowo działają mu na nerwy! Ciekawe tylko, co na to wszystko Jaden?

Środa, 29. Maja 2013

fb custom audience

adform