Harry Styles ma nową laskę?

Przyłapano go w towarzystwie... seksownej blondynki!

Kolejny dzień, kolejna dziewczyna? Nie da się ukryć, że Harry Styles ma w czym wybierać – spośród wszystkich chłopaków z One Direction, on ma chyba największe powodzenie wśród fanek. I chociaż od czasu głośnego romansu z Taylor Swift nie randkował z nikim oficjalnie, to co i rusz paparazzi albo fani przyłapują go z różnymi dziewczynami. Tym razem nagrano go w Barcelonie, jak obściskiwał się z jakąś blondynką. Niestety siedzieli odwróceni, więc nie wiadomo, kim jest jego nowa (?) dziewczyna… Jedno jest pewne – Harry ma oko na blondynki!

Pozostaje tylko pytanie, co łączy Harry’ego z Kimberly Stewart, córką Roda Stewarta? Chociaż Kimberly jest sporo starsza od Stylesa (między nimi jest piętnaście lat różnicy), to ostatnio sporo plotkowano o ich romansie. Jak by nie patrzeć, nie byłaby to pierwsza sporo starsza partnerka Harry’ego…

Sam Rod Stewart, podpytywany w wywiadzie o sytuację między jego córką a Harrym, powiedział, że nie powinien o tym mówić. ’Cóż, powiem tak, jego samochód wciąż tam stał rano. Ale być może właśnie wtedy podjechał, żeby coś odebrać, nie wiem‘. Gdy prowadzący program, Alan Carr, powiedział: ’__Teraz gazety mówią, że ten mały, brudny drań położył ręce na twojej córce__’, Rod nie dał się sprowokować i odparł: ‘Ona może robić, co chce, trzymam się od tego z daleka. To jej życie’. Dodał też: ‘To uroczy chłopak. O cholera, wyszło szydło z worka. Rzeczywiście był u nas wczoraj na kolacji, to świetny facet’.

Jak myślicie, Harry faktycznie kręcił z Kimberly? Ale w takim razie kto jest z nim na wideo?

Środa, 29. Maja 2013

fb custom audience

adform