Przyjaciele martwią się o Ritę Orę?

Nie chcą, żeby znowu dała się zranić...

Od pewnego czasu sporo plotkuje się o tym, że Rita Ora ma nowego chłopaka. Wszystko bowiem wskazuje na to, że zaczęła się spotykać z Calvinem Harrisem! Niedawno nawet podczas koncertu wyznała nawet fanom, że jest zakochana… I chociaż nie wiadomo na pewno, czy akurat Calvina miała na myśli, to są widywani razem tak często, że chyba nie ma innej opcji.

Nie wszystkim się to jednak podoba. Podobno przyjaciele Rity mają dużo wątpliwości co do jej nowej relacji. Martwią się, że mogłaby znowu skończyć ze złamanym sercem. Brytyjski DJ i producent znany jest bowiem z publicznych kłótni z innymi gwiazdami na Twitterze.
Wygląda na to, że historia znowu się powtarza. Ostatnim razem, gdy Rita miała chłopaka, był to Rob [Kardashian], który wywnętrzał się na Twitterze – wszyscy wiemy, jak to się skończyło’ – powiedział informator z otoczenia Rity. ‘Udawała wtedy, że wszystko jest w porządku i niczym się nie przejmuje, ale wierzcie mi, to mocno nią wstrząsnęło. Jej przyjaciele martwią się, że za którymś razem skończy naprawdę zraniona’.

Przyjaciele Rity obawiają się jej związku z Calvinem również z powodu nieprzewidywalności DJ-a. Tym bardziej, że Rita sprawia wrażenie, jakby już zdążyła się zatracić w tej relacji – tymczasem spotykają się dopiero około miesiąca…

Jak myślicie, kumple Rity Ory mają rację i powinna być ostrożniejsza?

Środa, 29. Maja 2013

fb custom audience

adform