Katy Perry i John Mayer... razem?

  Podobno znowu coś ich łączy!

  Dopiero co media huczały od plotek na temat przyczyn rozstania Katy Perry i Johna Mayera. Kiedy jeszcze byli razem, wyglądali na zaskakująco dobraną parę, mimo że wcześniej Katy deklarowała, iż nie chce się z nikim wiązać, a John nigdy nie słynął ze zbyt stabilnych związków. Podobno nawet ich przyjaciele byli zaskoczeni… Niestety koniec końców para się rozstała i jako jedną z przyczyn podano… brak czasu. Tym samym powstały podejrzenia, że być może jednak para jeszcze kiedyś wróci do siebie!

  Chociaż ich kolejne zerwanie miało miejsce już w marcu, to podobno John był jednym z gości podczas niedawnej imprezy u Katy. Według świadków, dla wszystkich było więcej niż oczywiste, że ci dwoje flirtują ze sobą i nadal jest między nimi chemia. ‘Wyglądali, jakby wrócili do siebie – albo jakby mieli niedługo do siebie wrócić’ – stwierdził jeden z informatorów. ‘Flirtowali ze sobą i widać było, że świetnie się ze sobą bawią’ – dodał.

  Co prawda jeszcze niedawno podejrzewano, że Katy kręci z innym facetem, Michaelem Kivesem, ale chociaż ten chciał czegoś więcej w ich związku, to Perry wciąż nie może zapomnieć o Johnie…

  Jak myślicie, wrócą do siebie?

  Środa, 29. Maja 2013

  fb custom audience

  adform