Hemsworth kręci z... Lawrence?

Podobno coś go łączy z koleżanką z planu...

Czyżby znowu kłopoty w raju Liama Hemswortha i Miley Cyrus? Ci dwoje mają za sobą tle wzlotów i upadków w swoim związku, że fani czasem nie mogą się już połapać, czy oni są jeszcze w ogóle razem, czy też nie. Ostatnio sporo plotkowało się o tym, że zerwali zaręczyny i odwołali ślub. Nie pomogły zdjęcia paparazzich i artykuły sugerujące, że Liam zdradził swoją dziewczynę z January Jones. Chociaż Miley uparcie twierdziła, że między nimi wszystko jest w porządku, w końcu po prostu… zniknęła z social mediów. I chociaż wcześniej chętnie dzieliła się z fanami swoim życiem codziennym, od pewnego czasu mocno to ograniczyła. Nie ukrywała przy tym, że portale plotkarskie mocno dały jej popalić. Od tego momentu więc fani zwyczajnie nie mają pojęcia, jaka jest obecnie sytuacja między Miley i Liamem, a mogą polegać tylko na pogłoskach i plotkach.

I co prawda niektórzy twierdzą, że para wycofała się trochę ze świateł reflektorów, by w spokoju poukładać swoje sprawy i naprawić związek, to mniej życzliwi uważają, że Miley po prostu nie chce się publicznie przyznać do porażki. Tymczasem kolejne plotki na temat tych dwojga nie są najlepsze – podobno Liam kręci… z Jennifer Lawrence! Ci dwoje zyskali popularność, zwłaszcza wśród młodszej publiczności, dzięki występowi w filmie ‘Igrzyska Śmierci’. Pojawią się także w kolejnej części: ‘Igrzyska Śmierci: W pierścieniu ognia’. Podczas festiwalu w Cannes byli jednak również widziani razem i zdaniem świadków, wcale nie wyglądali, jakby byli tylko kolegami.

Liam i Jennifer flirtowali przez całą noc. Śmiali się i ciągle się dotykali. Jennifer położyła mu rękę na kolanie, gdy Liam nachylił się, żeby szepnąć jej coś do ucha. Chemia między nimi była oczywista!’ – twierdzi informator.

I co Wy na to? Która z dziewczyn lepiej pasuje do Liama – Miley czy Jennifer?

Środa, 29. Maja 2013

fb custom audience

adform