Kim Kardashian korzysta z hipnozy?

Dzięki niej chce sobie poradzić z lękami...

Zazwyczaj kobiety w ciąży cierpią na huśtawkę emocji i Kim Kardashian nie jest tu wyjątkiem. Najbardziej dokuczliwe są jednak stany lękowe, które nasilają się u niej teraz, pod koniec ciąży, gdy zbliża się jej ‘wielki dzień’… Oprócz burzy hormonów, Kim nie ma jako ciężarna zbyt łatwego życia, bo nadal jest w centrum zainteresowania mediów i serwisów plotkarskich, a także licznych hejterów, którzy krytykują każdy jej ruch. Nic więc dziwnego, że przestała sobie radzić z nerwami. Okazuje się jednak, że Kim postanowiła zrobić z tym porządek i wziąć przykład z Kate Middleton, która w ciąży cierpiała na poranne mdłości. Księżna podobno szukała pomocy u… hipnoterapeuty! Kardashianka postanowiła pójść w jej ślady i w ten sposób poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.

Kim szukała hipnoterapeuty, który by pomógł jej poradzić sobie z lękiem dotyczącym porodu’ – powiedziała osoba z jej otoczenia. ‘__Jest nerwowa i coraz bardziej boi się swojego ’wielkiego dnia’. Jej rodzina wspiera ją i uważa, że to dobry pomysł. A Kim naprawdę podziwia Kate i ma nadzieję, że pewnego dnia się spotkają__’.

Jeden z hipnoterapeutów, zapytany o skuteczność hipnozy w terapii, powiedział, że coraz więcej ciężarnych kobiet wybiera właśnie ten sposób na poradzenie sobie z różnymi zdrowotnymi dolegliwościami, takimi jak poranne mdłości czy lęki, ale też w celu zrzucenia paru kilogramów czy rzucenia palenia…

A wy jak uważacie, kontrowersyjna metoda, czy nie ma w tym nic dziwnego?

Piątek, 31. Maja 2013

fb custom audience

adform