Retrorunning wraca

Stara szkoła w nowym wydaniu - sprawdź!

Zapewne zauważyliście,że retro moda ostatnio jest wszędzie – nie tylko, jeśli chodzi o ciuchy, ale również o kulturę. Powrót klimatów lat ’80 i ’90 nie ominął również marki Reebok, czego efektem jest nowa kolekcja Always Classic – linia klasycznych retrunnerów GL 6000 i ERS 1500.

*GL 6000 *zadebiutowały w połowie lat ’80 i szybko zyskały sobie renomę, głównie za sprawą technologii, która świetnie sprawdza się podczas biegania, wzmacniając wybicie i pomagając zachować równowagę. Dziś powracają w nowym stylu – z designem który łączy klasyczną stylówę lat ’80 z niespotykaną wcześniej wygodą! Model jest dostępny w trzech klasycznych kolorystykach: niebieskiej, czerwonej i czarnej.

Również ERS 1500 to uznana klasyka, która powraca z wielkim hukiem w XXI wieku. Oldschoolowa estetyka idealnie oddaje to, co najlepsze w rozwiązaniach z przełomy lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. ERS 1500 nie tylko świetnie wyglądają, ale również sprawdzają się jako buty miejskie i sportowe. Miłośnicy klasycznych sneakersów będą z nich na pewno zadowoleni!

Model GL600 dostępny jest w sklepie Reebok w Galerii Krakowskiej oraz online na www.bludshop.com. Z kolei ERS 1500 można kupić w sklepach Reebok w Arkadii, Galerii Łódzkiej, Silesia City Center (Katowice), Galerii Malta (Poznań), Galerii Kazimierz (Kraków), Galerii Dominikańskiej (Wrocław), Focus Mall (Zielona Góra) oraz online na "www.runcolors.pl ":http://www.runcolors.pl/pl/home-page

Piątek, 31. Maja 2013

fb custom audience

adform