Florence Welch w 'Gwiezdnych Wojnach'?

Podobno zagra jedną z głównych ról!

Już niedługo być może zobaczymy Florence Welch w filmie! Podobno to właśnie wokalistka Florence and the Machine ma zagrać jedną z głównych ról w najnowszych filmach z serii ‘Gwiezdne Wojny’… Jeden z informatorów stwierdził: ‘Naszym zdaniem Florence ma dokładnie ten styl, jakiego potrzebujemy do tej roli. Ma za sobą już doświadczenia aktorskie, ale to jej występy na scenie przykuwają uwagę. Niemal każda hollywoodzka gwiazda chciałaby dostać rolę w jednym z nowych filmów, ale zależy nam na dobraniu nieoczekiwanej obsady’.

Reżyserem siódmej części sagi ‘Gwiezdnych Wojen’ będzie J.J.Abrams. Florence jest podobno brana pod uwagę do obsadzenia jednej z głównych ról. Premiera zaplanowana jest dopiero na 2015 rok, chociaż zdjęcia mają ruszyć już w przyszłym roku. Nie podano jeszcze oficjalnej obsady, ale najprawdopodobniej ponownie w swoich rolach powrócą Harrison Ford, Carrie Fisher i Mark Hamill.

Florence podobno urzekła twórców filmu swoją nieszablonową urodą, niezwykłą siłą i charyzmą sceniczną, a także artystyczną duszą

Jak myślicie, sprawdziłaby się jako aktorka w tej kultowej serii?

Poniedziałek, 03. Czerwca 2013

fb custom audience

adform