Biebs ma nową dziarę!

To dla Seleny Gomez?

Co prawda Justin Bieber i Selena Gomez niechętnie dzielą się ze światem informacjami na temat swojej relacji, ale wiele wskazuje na to, że dali sobie kolejną szansę.* Tym razem podobno Biebs musi się dużo bardziej starać, by utrzymać Selenę przy sobie*. Nie tylko chce być dla niej dżentelmenem, ale też na każdym kroku daje jej dowody swojego przywiązania… Podobno jego najnowszy tatuaż jest na to kolejnym dowodem!

Co prawda nie jest tajemnicą miłość Justina do tatuaży, ale jakie inne przesłanie mogłaby nieść za sobą dziara z rycerzem, jeśli nie dedykację dla Sel? Paparazzi zauważyli niedawno nowy tatuaż na wewnętrznej stronie jego lewego ramienia – to już siódmy na tej samej ręce. Oprócz niego Biebs ma tam również głowę tygrysa, rybę koi, i napis ‘believe’.

Fani łączą pojawienie się nowego tatuażu z Seleną głównie dlatego, że pojawił się na ręce Justina akurat wtedy, gdy o ich ponownym związku znowu zaczęto mówić coraz bardziej oficjalnie… Nic w tym dziwnego, jeśli właśnie w ten sposób Bieber postanowił podkreślić, że od tej pory chciałby stać się bardziej rycerski…

Jak myślicie, fajny pomysł na dziarę?

Poniedziałek, 03. Czerwca 2013

fb custom audience

adform