Zayn Malik zawarł pakt...

...z własną dziewczyną?

Zayn Malik z One Direction i jego dziewczyna z Little Mix zawarli pakt! Podobno zaczęło się od afery, kiedy Zayna oskarżono o zdradę z kelnerką Courtney Webb. Chociaż nigdy tego nie udowodniono, on i Perrie przeżyli ciężkie chwile. Na szczęście udało im się odbudować zaufanie w związku i znowu byli ze sobą szczęśliwi – problem w tym, że nadal nie mają zbyt wiele czasu dla siebie. W końcu obydwoje podróżują po świecie ze swoimi zespołami i koncertują. Według plotek właśnie to zainspirowało Zayna do tego, by znaleźć jakiś wyjątkowy sposób na to, by ich związek przetrwał.

Zayn czuje się winny, że spędza tyle czasu z dala od Perrie’ – twierdzi jeden z informatorów. ‘Zawarł z nią pakt, mówiący, że za każdym razem, gdy dostanie trochę wolnego, zobaczy się z nią. Już kiedyś im się to udało, ale nigdy przedtem nie spędzili za jednym razem tyle czasu osobno’.

Podobno kariera Perrie rozkręca się, w miarę jak Little Mix zyskuje coraz większą popularność. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że skoro ona i Zayn zaczęli prowadzić całkowicie odrębne życie zawodowe, to następny rok będzie naprawdę niezłym wyzwaniem dla ich relacji!

Jak myślicie, uda im się?

Poniedziałek, 03. Czerwca 2013

fb custom audience

adform