Zayn Malik zawarł pakt...

...z własną dziewczyną?

Zayn Malik z One Direction i jego dziewczyna z Little Mix zawarli pakt! Podobno zaczęło się od afery, kiedy Zayna oskarżono o zdradę z kelnerką Courtney Webb. Chociaż nigdy tego nie udowodniono, on i Perrie przeżyli ciężkie chwile. Na szczęście udało im się odbudować zaufanie w związku i znowu byli ze sobą szczęśliwi – problem w tym, że nadal nie mają zbyt wiele czasu dla siebie. W końcu obydwoje podróżują po świecie ze swoimi zespołami i koncertują. Według plotek właśnie to zainspirowało Zayna do tego, by znaleźć jakiś wyjątkowy sposób na to, by ich związek przetrwał.

Zayn czuje się winny, że spędza tyle czasu z dala od Perrie’ – twierdzi jeden z informatorów. ‘Zawarł z nią pakt, mówiący, że za każdym razem, gdy dostanie trochę wolnego, zobaczy się z nią. Już kiedyś im się to udało, ale nigdy przedtem nie spędzili za jednym razem tyle czasu osobno’.

Podobno kariera Perrie rozkręca się, w miarę jak Little Mix zyskuje coraz większą popularność. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że skoro ona i Zayn zaczęli prowadzić całkowicie odrębne życie zawodowe, to następny rok będzie naprawdę niezłym wyzwaniem dla ich relacji!

Jak myślicie, uda im się?

Poniedziałek, 03. Czerwca 2013

fb custom audience
google remarketing

adform