Nowy kawałek Beyoncé!

Podczas koncertu w Belgii wykonała 'Standing On The Sun'

Beyoncé umie rozpieszczać swoich fanów. Chociaż już od pewnego czasu jest w trasie koncertowej, to nie zapomina o tych, którzy nie będą mieli okazji posłuchać jej na żywo. Niedawno udostępniła w necie nowy kawałek, ‘Grown Woman’, którego fragment fani poznali już wcześniej, w reklamie Pepsi z Beyoncé. Dwa tygodnie temu światło dzienne ujrzała studyjna wersja tej piosenki w pełnej wersji.

Tymczasem fani już poznali kolejny numer Queen B.! W piątkowy wieczór podczas koncertu w Antwerpii, w Belgii, wykonała po raz pierwszy utwór ‘Standind On The Sun’. Fragment tego numeru fani również poznali już wcześniej – mogli usłyszeć go w 90-sekundowej reklamówce marki H&M, z którą współpracuje Bey. Piosenka została napisana przez Grega Kurstina i Się, sądząc po poście na Twitterze udostępnionym przez tę ostatnią. Nie wiadomo na razie, czy piosenka będzie częścią zbliżającego się albumu Beyoncé, chociaż oczywiście jest to bardzo prawdopodobne.

Kawałka możecie posłuchać TUTAJ

Z kolei co do nowego krążka Bey, nie podano na razie nie tylko daty premiery, ale nawet tytułu albumu. Podobno jednak premiera ma się odbyć jeszcze w tym roku…

Jak wam się podoba ‘Standing On The Sun’?

Poniedziałek, 03. Czerwca 2013

fb custom audience

adform