Coldplay w 'Grze o Tron'?

Perkusista zespołu pojawił się w serialu!

Perkusista zespołu Coldplay, Will Champion, pojawił się w ostatnim odcinku ‘Gry o Tron’! Oczywiście zagrał… perkusistę. Jego krótkie pojawienie się na ekranie miało miejsce podczas sceny bankietu. Nie była to szczególnie wymagająca rola, bo nie miał do wypowiedzenia żadnej kwestii – jego zadaniem było jedynie granie w kapeli przygrywającej podczas biesiady.

Już od pewnego czasu było wiadomo, że Champion dostał mini epizod w kultowej serii, jednak fani mogli go zobaczyć dopiero w odcinku, który miał premierę w ostatnią niedzielę. Nie jest on jednak jedyną gwiazdą rocka, która miała okazję spróbować swoich sił na planie ‘Gry o Tron’. Gary Lightbody ze Snow Patrol pojawił się jako żołnierz w jednym z kwietniowych odcinków serialu.

Tymczasem chłopaki z Coldplay, oprócz epizodycznych wystąpień przed kamerą, najprawdopodobniej ostro pracują nad kolejną płytą! Ich poprzedni krążek, ‘Mylo Xyloto’, ukazał się w 2011 roku i sprzedał w liczbie ponad 8 milionów egzemplarzy na całym świecie. Podobno teraz szykują już swój szósty album…

Wtorek, 04. Czerwca 2013

fb custom audience

adform