Justin Timberlake nie chce dzieci?

Jeszcze nie jest gotowy...

Chociaż Justin Timberlake ustatkował się u boku swojej pięknej żony, Jessiki Biel, ostatnio wyznał, że wciąż nie czuje się gotowy na założenie rodziny! Wyznał, że co prawda być może będzie kiedyś chciał mieć dzieci, ale na razie jest na to za wcześnie. Podobno w jednym z wywiadów powiedział: ‘Nie jestem przeciwny samej idei [posiadania dzieci], ale myślę, że mam na to jeszcze trochę czasu. Zostawmy to losowi!’.

Nie ma jednak nic przeciwko powiększeniu rodziny i zapewnieniu jej większej stabilizacji. Jak sam przyznał: ‘__Dla mnie teraz najważniejsze jest, że umiemy się tak dobrze porozumieć i rozmawiać absolutnie o wszystkim. To piękna sprawa, osiągnąć ten rodzaj bliskości i zrozumienia’__.

Na razie Justin ma pełne ręce roboty, bo szykuje premierę drugiej części swojego krążka. Pierwsza część ‘The 20/20 Experience’ pojawiła się w sklepach w kwietniu, a wydanie drugiej zaplanowane jest na 30 września. Pojawić się ma na niej 10 kolejnych numerów. Nie wiadomo jeszcze, jaki będzie tytuł krążka. Oprócz tego Timberlake w tym roku wyruszy z trasą koncertową, a także wystąpi w dwóch kolejnych filmach…

W sumie więc nic dziwnego, że nie spieszy mu się do planowania dzieci – na razie wygląda na to, że nie miałby dla nich zbyt wiele czasu!

Jak myślicie, Justin sprawdziłby się w roli taty?

Wtorek, 04. Czerwca 2013

fb custom audience

adform