Nowy kawałek Miley Cyrus!

Posłuchaj numeru 'We Can't Stop'

Dopiero co fani Miley Cyrus mogli zobaczyć ją w najnowszym teledysku, a już mogą posłuchać jej najnowszego kawałka! Niedawno swoją premierę miało wideo do ‘Ashtrays & Heartbreaks’ Snoopa Liona, w którym gościnnie wystąpiła Miley. Współpraca tych dwojga od początku świetnie się układała i najwyraźniej na planie dogadywali się równie dobrze, co w studiu, skoro ich teledysk został uznany za jeden z najlepszych w karierze Snoopa!

Tym razem jednak Miley udostępniła fanom swoją własną piosenkę, ‘We Can’t Stop’. Sama Cyrus przyznała w wywiadzie: ‘Ten kawałek opowiada o momencie życia, w którym się znajduję’. Dodała, że czekała na jego premierę od miesięcy… To pierwszy singiel z nowego, jeszcze nie zatytułowanego albumu piosenkarki, którego produkcją zajmuje się wytwórnia RCA Records. Dokładna data jego premiery też nie jest jeszcze znana, ale ma się ukazać w tym roku. Wiadomo też, że przy kolejnych kawałkach Miley współpracowała z wieloma muzykami, m.in. Pharrellem, Future, Dr. Luke’iem i will.i.amem.

Piosenki możecie posłuchać TUTAJ

Premiera ‘We Can’t Stop’ miała miejsce wczoraj, podczas audycji radiowej Ryana Seacresta. Miley powiedziała wtedy: ‘Wszyscy zawsze tylko osądzają innych i mówią, co chcą, ale moi fani… Naprawdę stali przy mnie, niezależnie od tego, przez co przechodziłam w życiu’.

Jak wam się podoba jej najnowszy numer?

Wtorek, 04. Czerwca 2013

fb custom audience

adform