Selena zdradza szczegóły albumu!

'Stars Dance': znamy datę premiery i tracklistę!

Selena Gomez dba o swoich fanów! Niedawno udostępniła na swoim kanale na Youtube wideo trwające ponad 45 minut, na którym odpowiedziała na wiele pytań#. Można nawet posłuchać na nim jej nowego kawałka, ‘Slow Down’…

Przede wszystkim oczywiście ujawniła wiele informacji dotyczących jej nadchodzącego albumu. Wiadomo już oficjalnie, że krążek ‘Stars Dance’ ukaże się 23 lipca, dzień po 21 urodzinach Sel. Oprócz tego możemy już także zobaczyć okładkę. Widzimy na niej czarno-białe zdjęcie portretowe Seleny w bardzo ozdobnym, orientalnym stroju. Na fotce ma spięte włosy, lewą rękę trzyma blisko twarzy i patrzy wprost do obiektywu. Subtelne, bladoróżowe napisy ‘Selena Gomez’ oraz ‘Stars Dance’ są bardzo delikatne i nie dominują zdjęcia.

Oprócz tego Sel powiedziała parę słów o każdym z kawałków, jakie znajdą się na płycie. Przyznała między innymi, że kawałek ‘Birthday’ to pierwszy, który nagrała, poza tym nie bez znaczenia jest fakt, że ukaże się w okolicach jej 21 urodzin! W numerze ‘Slow Down’ wykorzystała swoją najnowszą fascynację muzyką Skrillexa i dubstepem. ‘Like a Champion’ ma trochę hiszpańskich brzmień, a także trochę wpływów reggae. Z kolei ‘Forget Forever’ jest dla Seleny jej ‘hymnem’. ‘Jest o zapominaniu o wszystkich kłopotach, o przeszłości, o cieszeniu się z pozostałych rzeczy’ – jak sama powiedziała.

Oto cała tracklista:

1. Birthday
2. Stars Dance
3. Champion
4. Come & Get It
5. Forget Forever
6. Save the Day
7. BEAT
8. Write Your Name
9. Undercover
10. Love Will Remember
11. Slow Down
12. Get Away

Też nie możecie się już doczekać premiery tego krążka?

Wtorek, 04. Czerwca 2013

fb custom audience

adform