The Killers & Kasabian

Oglądaj ich w MTV World Stage!

Jak co tydzień w piątek powracamy z programem MTV World Stage, w którym możecie oglądać najlepsze koncerty gwiazd z całego świata. W najbliższej edycji MTV World Stage (piątek, 7 czerwca, godz. 19:10) uderzamy mocną, energetyczną i nową falą rocka – zabieramy Was na koncert grupy *The Killers, który odbył się na festiwalu Big Day Out 2013, pokażemy Wam również koncert Kasabian w Belfaście! *

THE KILLERS to amerykańska kapela z Las Vegas, grająca alternatywnego rocka. W jej skład wchodzą Brandon Flowers (wokal, bas, syntezator), Dave Keuning (wokal, gitara), Mark Stoermer (wokal, bas) i Ronnie Vannucci (perkusja). Pierwszy album zespołu – “Hot Fuss” – został wydany w czerwcu 2004 roku. Od tamtej pory Killersi nagrali łącznie cztery studyjne albumy, wliczając w to najnowszy, zeszłoroczny krążek – “Battle Born”.

KASABIAN to brytyjski zespół założony przez Sergio Pizzorno (gitara, wokal), Chrisa Edwardsa (bas), Chrisa Karloffa (gitara, klawisze) i Iana Matthewsa (perkusja), choć do dzisiaj skład zdążył ulec zmianom. Muzycy poznali się jeszcze w liceum, a z czasem znajomość zaowocowała stworzeniem zespołu, który z czasem wdarł się do czołówki alternatywnych formacji muzycznych. Zadebiutował w 2004 roku albumem “Kasabian”, a do dziś zdążył wydać już łącznie 4 albumy studyjne, nagrywał również muzykę do gier (“Marc Ecko’s Getting Up”, “Pro Evolution Soccer 5”, “Midnight Club 3: DUB Edition” oraz “Tony Hawk’s Project 8”) a także do filmu “Tomb Raider: Kolebka Życia”.

*MTV World Stage | The Killers – Big Day Out Festival 2013 *

*Piątek, 7 czerwca, godz. 19:10 *

MTV World Stage | Kasabian – Belfast 2011

Piątek, 7 czerwca, godz. 19:35

Wtorek, 04. Czerwca 2013

fb custom audience

adform