Rolling Stonesi chcą Adele!

Będzie współpraca?

Podobno legendarni Rolling Stonesi chcą zaproponować współpracę Adele. Jeśli wierzyć plotkom, wierzą, że nakłonią ją, by dołączyła do nich podczas show w Londynie. Występ ma mieć miejsce w przyszłym miesiącu i muzycy planują zaprosić do wspólnych występów kilka największych żeńskich gwiazd sceny muzycznej. Jedno z topowych miejsc na ich liście zajmuje właśnie Adele, która w ostatnim czasie zgarnęła m.in. nagrody Grammy i Oscara za ‘Skyfall’, piosenkę do ostatniej części filmowych przygód Jamesa Bonda.

Nie wiadomo jednak, co na to artystka. Adele niechętnie zgadza się na współpracę z innymi wokalistami, poza tym niedawno urodziła swojego pierwszego synka i w znacznie mniejszym stopniu poświęca się teraz swojemu życiu zawodowemu.

Stonesi byliby zachwyceni, gdyby udało im się wystąpić z Adele. To byłoby nie byle co, nawet jak dla nich, bo od urodzenia synka Angelo Jamesa [Adele] stała się trochę odludkiem. To właśnie jej imię chcieliby ogłosić jako gościa specjalnego podczas swojego show – a ich zaproszenie powinno być dla niej czymś wystarczająco szczególnym, by dała się namówić do wyjścia na scenę’ – powiedział informator. Dodał też, że chociaż na chwilę obecną szanse są 50/50, to Mick Jagger po cichu liczy, że uda mu się ją nakłonić.

Oprócz Adele, Stonesi planują podobno zaprosić m.in. Lady Gagę i Florence Welch.
Chcielibyście usłyszeć Adele z The Rolling Stones?

Środa, 05. Czerwca 2013

fb custom audience

adform