Katy Perry i John Mayer randkują?

  Podobno znowu zaczęli się spotykać!

  Katy Perry i John Mayer podobno po raz trzeci chcą dać sobie szansę. Chociaż na razie jeszcze nic oficjalnie nie wiadomo na ten temat, chodzą plotki, że znowu zaczęli się spotykać. Tym razem ich rozstanie trwało ponad dwa miesiące – rozstali się w marcu.

  Podobno przyczyną ich rozstania był głównie brak czasu. Zajęci swoimi karierami, nie mogli jednocześnie zadbać o budowanie swojej relacji. Jednak plotkowano wtedy, że postanowili nie palić za sobą mostów i nie wykluczali ewentualnego powrotu do siebie.

  I faktycznie –* po tym, jak pogodzili się podczas jednej z imprez u Katy, podobno znowu zaczęli ze sobą randkować*. Na razie jednak nie chcą się jednoznacznie deklarować. ‘Po prostu spędzają ze sobą czas. Nie dają temu żadnej etykietki’ – stwierdził informator z ich otoczenia.

  Z kolei świadkowie, którzy widzieli ich razem podczas niedawnej imprezy u Perry, twierdzili, że ona i Mayer flirtowali ze sobą i sprawiali wrażenie, jakby już wrócili do siebie albo jakby mieli do siebie wrócić w niedługim czasie…

  No, no… czyżby zanosiło się na coś więcej?

  Środa, 05. Czerwca 2013

  fb custom audience

  adform