Nowa stylówa Emmy Watson!

Pojawiła się na premierze w nowej fryzurze

Emma Watson systematycznie zrywa z wizerunkiem grzecznej dziewczynki, jaki przylgnął do niej po ‘Harrym Potterze’. I chociaż aktorka stroni od skandali oraz chroni swoje prywatne życie przed mediami, to nie boi się wymagających ról oraz odważnych kreacji. Nie bez powodu zresztą jest uznawana za jedną z najbardziej stylowych gwiazd…
Tym razem Emma znowu przykuła uwagę wszystkich podczas premiery filmu ‘This Is The End’ w Los Angeles. W produkcji zarówno ona, jak i m.in. James Franco, Rihanna i Seth Rogen grają… samych siebie. Film określany jest jako ‘apokaliptyczna komedia’.

Tymczasem na jego premierze Watson zaprezentowała się w oryginalnym komplecie – miała na sobie gorset z kolekcji Rolanda Mouret, spodnie cygaretki Philips Lim oraz szpilki od Salvatore Ferragamo. Oprócz tego Emma zafundowała sobie nową fryzurę – jej włosy upięto tak, by przypominały ścięcie na ‘boba’. Możemy więc przy okazji zobaczyć, jak prezentowałaby się aktorka, gdyby zdecydowała się na krótszą fryzurkę.

Podczas wywiadu Emma opowiedziała, czemu zdecydowała się przyjąć tę rolę: ‘Po prostu to brzmiało zwariowanie. Pamiętam, jak próbowałam ogarnąć, o co w ogóle chodzi, gdy mój agent przez telefon mówił mi, że będzie tam Seth Rogen, Jonah Hill i James Franco i wszyscy ci komicy, i będą grali sami siebie podczas końca świata. I chcą mnie w tym filmie. A ja na to: co? Jak? Dlaczego? Miałam mnóstwo pytań. Ale potem pamiętam, że przeczytałam to i stwierdziłam, że to bardzo zabawne’.

To najbardziej szalone i absurdalne założenie historii, o jakim w życiu słyszałam, i musiałam to zrobić’ – dodała.

Jak wam się podoba Emma w swojej ostatniej kreacji?

Czwartek, 06. Czerwca 2013

fb custom audience

adform