Katy Perry chce... Pattinsona?

Podobno zaczęła traktować to bardzo serio!

Chociaż część osób twierdzi, że Katy Perry znowu kręci ze swoim byłym chłopakiem, Johnem Mayerem, to pojawiły się też plotki, że jest zakochana w… Robercie Pattinsonie! Wcześniej spekulowano, że to m.in. przyjaźń Roba z Katy była jednym z powodów rozstania aktora z Kristen Stewart. Podobno Kristen była wściekle zazdrosna, a Katy doradzała Robowi, by odszedł od swojej dziewczyny. Ile w tym prawdy – nie wiadomo. Podobno jednak od momentu rozstania Robert faktycznie spędza jeszcze więcej czasu z Perry.

Przyjaciele Katy martwią się jednak, bo ich zdaniem wiele wskazuje na to, że oczekuje czegoś więcej po przyjaźni z Robem i jest w nim zakochana już od pewnego czasu. ‘Katy ma ochotę na Roba już od dawna i uważa, że mógłby być tym jedynym’ – twierdzi informator w jednym z wywiadów. ‘Może ona tego nie widzi, ale nie ma mowy, żeby już zupełnie przeszła mu Kristen. Jej przyjaciele doradzają jej, żeby odczekała, zanim popchnie ich relację w którąkolwiek stronę – jeśli w przeciągu paru miesięcy nadal byłby zainteresowany, to to może wypalić. Jego przyjaciele uważają, że on nadal może skończyć po raz kolejny u boku Kristen i mówią, że załamałby się, gdyby ona znalazła sobie kogoś. Rozstawali się i schodzili z powrotem tyle razy, że nikt nie podejrzewa, że to może nie być tymczasowe rozstanie’.

Podobno jednak Katy bez zastanowienia wykorzystała tę szansę, gdyby tylko Rob stwierdził, że chciałby spróbować z nią czegoś więcej… ‘Katy naprawdę uwielbia Roba, ale wie, jak bardzo zraniło go to wszystko, co się wydarzyło między nim a Kristen. Starają się o tym nie mówić, ale każdy, kto ich widzi, zdaje sobie sprawę, że między nimi coś się dzieje. Już przed rozstaniem Roba z Kristen nie ukrywali, jak bardzo uwielbiają spędzać razem czas’ – powiedział informator.

Wow… niezłe zamieszanie! A wy jak myślicie, coś się może kroić między Katy a Robem, czy to tylko przyjaźń?

Czwartek, 06. Czerwca 2013

fb custom audience

adform