Liam ma konto na Twitterze...

…ale nie śledzi wpisów Miley!

Chociaż sporo nieporozumień między Miley Cyrus a jej narzeczonym Liamem Hemsworthem dotyczyło jej uzależnienia od mediów społecznościowych, Liam sam postanowił założyć konto na Twitterze. Jednak nie został jednym z ‘followersów’ Miley… Dlaczego? Jeden z informatorów w wywiadzie przyznał, że ma teorię na ten temat.

Nie wyczytasz zbyt wiele z konta Liama na Twitterze, zostało założone, żeby promować jego nazwisko i jego nowy film. To coś, przeciwko czemu walczył przez długi czas, ale jego zespół cały czas nalegał, by w końcu to zrobił. Nie będzie tego używał w żadnym innym celu oprócz dotarcia do fanów, nie będzie sprawdzał konta co chwilę ani czatował ze znajomymi. Z kolei Miley jest uzależniona od Twittera, ona i Liam mieli mnóstwo kłótni o to. On naprawdę nienawidzi social mediów, bo uważa, że odwracają uwagę od prawdziwego życia. To dla nich duży problem’ – powiedział.

Miley z kolei śledzi profil Liama. Jak stwierdził informator: ‘__Nie zaskakuje mnie, że ona jest jego ’followersem’, chce, żeby cały świat wiedział, że dalej są razem, w dodatku jest twitteroholiczką i zawsze jest online. Z kolei byłbym w szoku, gdyby Liam kiedykolwiek dotknął tego, nie będąc zmuszonym przez swojego menadżera__’.

Nawet jeśli Liam dalej uważa, że Miley spędza za dużo czasu w sieci, to nie da się ukryć, że przynajmniej jedno mu się udało wypracować: na jej koncie na próżno by szukać jakichkolwiek informacji dotyczących ich związku. Miley, kiedyś bardzo otwarcie dzieląca się z fanami swoim życiem, teraz na portalach społecznościowych skupia się głównie na życiu zawodowym. Dlatego portale plotkarskie od tygodni zastanawiają się, czy oni w ogóle jeszcze są razem i czy w końcu wezmą ślub…

A wy jak myślicie?

Czwartek, 06. Czerwca 2013

fb custom audience

adform