Harry Potter w 'Gwiezdnych Wojnach'?

Radcliffe marzy o roli w jednym z filmów...

Aktor po dziś dzień kojarzony głównie z roli Harry’ego Pottera przyznał ostatnio, że wcale nie znudziły mu się serie filmowe! Daniel Radcliffe co prawda nie chce już nigdy wcielić się ponownie w małego czarodzieja (co zresztą obecnie, gdy ma już 23 lata, byłoby dość trudne), ale pozostał w nim sentyment do świata fantasy.* Nie miałby też nic przeciwko zaangażowaniu się w pracę przy kolejnej serii filmowej.*

‘Serie filmowe nie muszą się źle kojarzyć. Nie będą, jeśli nadal będą się tym zajmować tacy reżyserzy, jak JJ Abrams czy Joss Whedon’ – powiedział Radcliffe w wywiadzie. Bardzo chciałbym móc po raz kolejny wziąć udział w czymś takim. *Może nie w roli głównej, ale jakiejś fajnej drugoplanowej. ’Gwiezdne Wojny’ byłby wspaniałe.* To byłoby prawdziwe szaleństwo’ – dodał.

Daniel został też zapytany, czy wziąłby udział w kolejnym filmie o Harrym, gdyby Rowling zdecydowała się napisać kolejną książkę z serii. Aktor niezbyt chętnie podchodzi do takiego pomysłu.__ ‘Nawet jeśli Jo [Rowling] by się zdecydowała na kontynuację, co jest mało prawdopodobne, długo bym się zastanawiał’__ – odparł. ‘Włożyłem mnóstwo pracy w to, by zbudować swoją markę poza serią, więc bardzo niechętnie bym do tego wrócił. Mam 23 lata, to za dużo, by znowu paradować w stroju ucznia’.

Dodał też: ‘Nigdy nie zamknąłbym tych drzwi na dobre. Ale żadnych ’szkolnych’ ról. Epizod jako tata Harry’ego? To byłoby idealne!’.

Co myślicie o Radcliffie w ‘Gwiezdnych Wojnach’? Pasowałby?

Piątek, 07. Czerwca 2013

fb custom audience

adform