Paris Jackson nie chciała umrzeć?

Policja nie wierzy, że naprawdę próbowała się zabić

15-letnia córka Michaela Jacksona, Paris, próbowała ostatnio popełnić samobójstwo. *Na szczęście jej próba była nieudana, a dziewczynę przewieziono do szpitala, gdzie szybko wróciła do zdrowia fizycznego. Gorzej z psychicznym… Podobno jednak, chociaż miała rany cięte na nadgarstku i usiłowała podciąć sobie żyły, *policja nie wierzy, że odebranie sobie życia było prawdziwą intencją Paris. *Zdaniem fachowców, to był z jej strony desperacki krok, aby *zwrócić na siebie uwagę innych i dać do zrozumienia, że potrzebuje pomocy.

‘Chciała, by ktoś zwrócił na nią uwagę’ – powiedział informator. __’Jej telefon na infolinię dla osób z myślami samobójczymi jest przekonującym dowodem na to, że chciała być uratowana. Jeśli naprawdę chcesz umrzeć, nie ma sensu tam dzwonić – wiadomo, że osoba po drugiej stronie linii natychmiast wyśle karetkę do twojego domu’. __Dodał też, że raczej nikt, kto naprawdę chciałby popełnić samobójstwo, nie zażyłby w tym celu zwykłych tabletek przeciwbólowych…

Obecnie Paris jest podobno pod* stałą opieką psychologiczną*. Jej terapia ma być kontynuowana także po tym, jak wyjdzie ze szpitala.

Podobno Jackson miała ostatnio kilka sporych kłótni ze swoją rodziną, a odwróciła się od nich na dobre, gdy nie pozwolono jej wybrać się na koncert Marilyna Mansona. ‘To były typowe nastoletnie sprawy, takie jak dokąd Paris może pójść i jak powinna się ubrać. Ale to musiało doprowadzić ją w końcu do granic wytrzymałości. Niedawno doświadczyła okropnych prześladowań. Wszystkie zarzuty dotyczące nadużyć Michaela względem dzieci znowu pojawiły się w wiadomościach, szczegóły dotyczące jego zażywania narkotyków, a nawet spekulacje, czy na pewno był biologicznym ojcem swoich dzieci’ – powiedział informator.

Trzeba przyznać, że to faktycznie sporo do udźwignięcia dla 15-letniej dziewczyny… Mamy nadzieję, że od tej pory Paris będzie mogła liczyć na odpowiednie wsparcie!

Piątek, 07. Czerwca 2013

fb custom audience

adform