Demi Lovato o swoich trudnych chwilach...

'Pomogła mi Selena Gomez i Nick Jonas!'

Jak dobrze wiecie, Demi Lovato jest gwiazdą, która bardzo wiele przeszła – na szczęście ma wiernych przyjaciół, którzy pomogli jej sobie z tym wszystkim poradzić. W 2010 roku piosenkarka spędziła 3 długie miesiące w zamkniętym ośrodku odwykowym z powodu swoich problemów z bulimią i załamania nerwowego. *W najnowszym wywiadzie dla Televisonet.tv wyjawiła, że była w stanie przejść tę próbę wyłącznie dzięki *pomocy rodziny i przyjaciół – przede wszystkim zaś Seleny Gomez i Nicka Jonasa.

‘Nick zawsze był przy mnie. Selena dzwoniła do mnie, gdy byłam smutna i bardzo się zamartwiała. Nawet, kiedy próbowałam przekonać ją, że wszystko w porządku, wiedziała, że jest inaczej. To nas bardzo zbliżyło’ – powiedziała Demi.

Dzięki pomocy Seleny i Nicka Demi pokonała swoje problemy – jest dziś silniejsza i piękniejsza niż kiedykolwiek. Jej ostatni singiel ‘Heart Attack’ okazał się wielkim sukcesem, podobnie jak najnowszy album, ‘Demi’, który ukazał się 14 maja.

‘Jestem bardziej pewna siebie, niż kiedyś. A dla mnie pewność siebie jest po prostu sexy!’ – podsumowała wywiad gwiazda.

Jesteśmy tego samego zdania! To bardzo cenne mieć takich wiernych, wspierających przyjaciół, na jakich mogła liczyć Demi, prawda?

Poniedziałek, 10. Czerwca 2013

fb custom audience

adform