Demi Lovato o swoich trudnych chwilach...

'Pomogła mi Selena Gomez i Nick Jonas!'

Jak dobrze wiecie, Demi Lovato jest gwiazdą, która bardzo wiele przeszła – na szczęście ma wiernych przyjaciół, którzy pomogli jej sobie z tym wszystkim poradzić. W 2010 roku piosenkarka spędziła 3 długie miesiące w zamkniętym ośrodku odwykowym z powodu swoich problemów z bulimią i załamania nerwowego. *W najnowszym wywiadzie dla Televisonet.tv wyjawiła, że była w stanie przejść tę próbę wyłącznie dzięki *pomocy rodziny i przyjaciół – przede wszystkim zaś Seleny Gomez i Nicka Jonasa.

‘Nick zawsze był przy mnie. Selena dzwoniła do mnie, gdy byłam smutna i bardzo się zamartwiała. Nawet, kiedy próbowałam przekonać ją, że wszystko w porządku, wiedziała, że jest inaczej. To nas bardzo zbliżyło’ – powiedziała Demi.

Dzięki pomocy Seleny i Nicka Demi pokonała swoje problemy – jest dziś silniejsza i piękniejsza niż kiedykolwiek. Jej ostatni singiel ‘Heart Attack’ okazał się wielkim sukcesem, podobnie jak najnowszy album, ‘Demi’, który ukazał się 14 maja.

‘Jestem bardziej pewna siebie, niż kiedyś. A dla mnie pewność siebie jest po prostu sexy!’ – podsumowała wywiad gwiazda.

Jesteśmy tego samego zdania! To bardzo cenne mieć takich wiernych, wspierających przyjaciół, na jakich mogła liczyć Demi, prawda?

Poniedziałek, 10. Czerwca 2013

fb custom audience
google remarketing

adform