Chłopaki z 1D zrobią solowe kariery?

Podpisali osobne umowy z wytwórnią Fingate!

Pierwszy krok do solowych karier – a może One Direction się rozpada?! Jak pisze brytyjski dziennik ‘The Sun’, Harry Styles, Niall Horan, Liam Payne, Louis Tomlinson i Zayn Malik *podpisali *osobne, indywidualne umowy z wytwórnią płytową na piosenki, które sami stworzyli. I to z nie byle jaką wytwórnią! Fingate nie tylko współpracuje z największymi gwiazdami sceny muzycznej, jak Britney Spears, Foo Fighters czy Black Eyed Peas. Posiada również prawa do piosenek samego Elvisa Presleya!

To oznacza, że chłopaki są w naprawdę dobrych rękach. Z czym jednak wiążą się osobne kontrakty? Czy One Direction może się rozpaść, a chłopcy rozpoczną solowe kariery? Taki scenariusz na szczęście raczej nie dojdzie do skutku.

‘Chłopaki *chcą pokazać, że nie są marionetkami *- indywidualne umowy to komunikat w kierunku przemysłu muzycznego. Dzięki temu udowadniają, że są samodzielnymi twórcami i nie pozwolą sobą manipulować’ – mówi źródło dziennika, osoba z otoczenia 1D.

Dzięki tym umowom chłopaki zarobią więcej – będą dostawać np. tantiemy za ich piosenki, które będą umieszczane na różnych składankach.

Co sądzicie o ich kroku? To pierwszy krok w stronę niezależności, a może marzą im się jednak solowe kariery?

Poniedziałek, 10. Czerwca 2013

fb custom audience

adform