Kristen Stewart poddała się?

Już nie walczy, by odzyskać Pattinsona...

Wygląda na to, że tym razem* Kristen Stewart odpuściła sobie na dobre! Chociaż ona i Robert Pattinson nieraz rozstawali się i wracali do siebie, tym razem Kristen już nie chce po raz kolejny udowadniać, jak bardzo jej zależy. Co prawda najpoważniejszy kryzys w ich relacji rozpoczął się od tego, że zdradziła Roba z reżyserem, Rupertem Sandersem, ale od tamtej pory minęło już sporo czasu i jeśli dalej nie udało im się odbudować zaufania, to chyba już nic z tego… Stewart wykorzystała już cały wachlarz możliwości: od ciągłych zapewnień o swoim uczuciu, aż po zostawienie Roba w spokoju, gdy wyjechał na dłuższy czas do Australii na plan filmowy. I chociaż ta ostatnia metoda wydawała się skuteczna – po jego powrocie ci dwoje wydawali się zakochani w sobie i niemal nierozłączni – to *koniec końców niedawno wszystko po raz kolejny się rozpadło.

Informator z otoczenia Kristen twierdzi, że* aktorka zaczęła akceptować fakt, iż ona i Pattinson już nie będą razem. *Kiedy minęła jej największa depresja, zaczęła patrzeć na całą sytuację trochę bardziej realistycznie. Zdała sobie sprawę, że po ostatnim rozstaniu nie ma żadnych szans na ich kolejny powrót do siebie… ‘Ona świetnie wie, że w tym momencie nie ma już niczego, co mogłaby zrobić, by go odzyskać’ – powiedział informator.__ ‘Ich drogi się rozeszły’.__

Kristen początkowo znosiła ich rozstanie bardzo źle – podobno była zdruzgotana i nie chciała w ogóle wychodzić z domu. *Większość czasu spędzali z nią jej przyjaciele, bo nie chciała nawet na chwilę zostać sama. Wygląda jednak na to, że *najgorsze już za nią!

Jak myślicie, pogodzą się jeszcze kiedyś, czy to definitywny koniec?

Poniedziałek, 10. Czerwca 2013

fb custom audience

adform