Zobacz Austina Mahone w wywiadzie dla MTV!

Obczaj najlepsze akcje podczas Live Stream!

Austin Mahone, którego nowy teledysk 'What About Love' pokazaliśmy Wam wczoraj, udzielił wywiadu MTV, w którym wyjawił kilka smacznych szczegółów. W kim się kocha Austin i o czym nam opowiedział? O tym wszystkim przeczytacie niżej!

Cała rozmowa rozpoczęła się oczywiście od dyskusji na temat nowego klipu Austina, czyli ‘What About Love’, który momentalnie osiągnął sukces (5 miejsce w rankingu iTunes!). Klip, na którym Austin prezentuje taniec w stylu Chrisa Browna, nie miał szans przejść niezauważony. Sam artysta zresztą zademonstrował słynne ruchy w studio, co spotkało się ze sporą owacją fanów.

Czym inspiruje się Austin Mahone? Wokalista nie ukrywa, że* w swojej muzyce stara się połączyć nowoczesność i old school. *Jak zdradził, duży wpływ na jego muzykę mają Backstreet Boys, David Guetta i Trey Songz – niezły mix, nie?

Fani zgromadzeni w studio i followersi na Twitterze zadawali Austinowi wiele pytań, ale na jedno z nich prowadząca program, Christiana Garibaldi, chciała uzyskać odpowiedź w pierwszej kolejności…

‘Skoro kręciliście video w Miami, nie było Ci za gorąco, kiedy tańczyłeś wciąż w czapce?’ – zapytała. __’Było ciężko. Jestem pewien, że zrzuciłem kilka kilogramów w trakcie kręcenia’ __- zażartował Austin.

Ciekawych pytań nie brakowało, jednak dla nas *dwa momenty wywiadu przebijały wszystko *- pierwszy to… *test na pompki! *Christiana postanowiła sprawdzić, ile pompek potrafi wycisnąć gwiazdor w czasie 30 sekund (zwłaszcza, że wcześniej Mahone chwalił się na Instagramie swoim ‘kaloryferem’). Okazało się, że w pół minuty Austin jest w stanie zrobić dokładnie… 30 pompek! Zawstydził Was, czy też tak potraficie?

Innym dobrym momentem streamu była chwila, w której Austin Mahone spotkał swoją wielką miłość, czyli gwiazdę Hollywood Milę Kunis, która niespodziewanie pojawiła się w studio. Była wprawdzie wycięta z kartonu, ale wokalista i tak cieszył się jak dziecko!

Musimy przyznać, że rozmowa była ciekawa! Jesteście Mahomies – czyli fanami Austina?

Wtorek, 11. Czerwca 2013

fb custom audience

adform